Geoblog.pl    qkiss1    Podróże    2011 Kolumbia    Hola Bogota!

Hola Bogota!

Kolumbia
Kolumbia, Bogotá D.E.

Hola! (tyle tylko umiemy póki co :D)
jeszcze godzina a stuknie nam równe 24h od pobudki we własnym ciepłym łóżku... 24h później sączymy piwko w The Cranky Crok Hostel w Bogocie :D Tu jest teraz 21:00.
Kupilismy pół miliona kolumbijskich pesos, dwa piwa za szesc tysiecy i padamy z nóg. Na nasze szczescie w hostelu jest ciepla woda, co nie jest wcale takie oczywiste i normalne. Na poczatek wybralismy hostel prowadzony przez australijczykow zeby odsunąć w czasie problemy z hiszpanskim i jakos sie po angielsku dogadac.

Na lotnisku "spotkaliśmy" harribo goldenbears i zabralismy je na pokład. Miśki jednak to nie motłoch, wiadomo, wiec transport miały pod sam samolot Porshe Panamera ;) Były też bardzo szczesliwe ze lecimy lufthansą i doceniły piękne widoki z okna samolotu (patrz zdjecia); zachwycały się serwowanymmi przez hostessy krewetkami i razem z nami ogladaly filmy.
Po raz kolejny lecielismy airbusem, wiec wciaz nie mielismy okazji leciec w piętrowym boeingu.

Brzooziu
Brzooziu - 2011-03-06 08:48
A czy te miski jeszcze przed lub juz po ladowaniu nie sprawily, ze kto na pokladzie krzyczal "RATUJCIE MNIEEEEE!! Biją mnie Niemcy!" ? ;-))) Czekamy na relacje jak przebiega aklimatyzacja

Igl@ck
Igl@ck - 2011-03-07 09:33
Wypasione zdjęcia :) Miśki przejechały/przeleciały już więcej kilometrów niż ja :/

Ironandy
Ironandy - 2011-03-07 21:58
No witam!
A ja leciałem pietrowym Jumbo 747. Pięterko jednak w zależnosci od wersji może mieć rózne przeznaczenie. czasem w wersjach z długa "gruchą" był tam barek i miejsce dla top class.

qkiss1

Ania i Paweł