Geoblog.pl    qkiss1    Podróże    2011 Kolumbia    Come estas, Amigos

Come estas, Amigos

Kolumbia
Kolumbia, Cartagena

Skonczylismy przygodę z Amazonią i wyruszamy nad Karaiby, do Cartageny. Ten dzień praktycznie cały spędzamy w drodze. Rano najpierw spakowaliśmy Miśki, potem nas i w ponad 30 stopniowym upale wyruszylismy na lotnisko. Oczywiscie najpierw 40 min na pieszo z plecakami z puszczy do pierwszej ulicy, a dopiero potem taxi na lotnisko. Lotnisko smiesznie małe (zdjecia), ale za to pełne dzieciaków z Brazylii (jakaś wycieczka klasowa - fajne mają te wycieczki klasowe; nie to co my ...do Łeby hehe). Międzylądowanie w Bogocie - kilka godzin na lotnosku, mała kłótnia i lądujemy w Cartagenie.

Cartagena de Indias - miasto w północnej Kolumbii, nad Morzem Karaibskim. Około 1 mln mieszkańców.

Jest ok 21:30 kiedy lądujemy, ale już po lotnisku widać że będzie to piękne miejsce. Małe lotnisko, ale ładne i czyste - nie to co El Dorado w Bogocie.

Brzooziu
Brzooziu - 2011-03-14 10:45
A nie spotkaliscie moze Shakiry? Informatorzy donosza mi, ze podobno przebywa w okolicach Cartaginy.

A propos: ostatnie wydanie KASZANA SONGS bylo dedykowane specjalnie dla Was !

qkiss1
qkiss1 - 2011-03-15 00:15
Swietnie opisałeś ten hit Shakiry. Sam lepiej bym tego nie napisał. Shakira miała koncert w Bogocie jak lądowalismy w Cartagenie... a tu podobno byla transmisja LIVE... we didnt make it :-)

qkiss1

Ania i Paweł