Geoblog.pl    qkiss1    Podróże    2011 Kolumbia    Kapitan Jack Sparow zostawia nas na Playa Blanca

Kapitan Jack Sparow zostawia nas na Playa Blanca

Kolumbia
Kolumbia, Isla del Rosario

Musimy się najpierw przyznać do czegoś strasznego... straciliśmy jednego Miśka :( Prosimy o uczczenie jego pamięci. "Rozpłynął" się w Morzu Karaibskim gdy porwała go ogromna fala... ech. Zółty był. Niemniej jednak, Miśki ożyły! Słońce i plaża... je też to rusza :D

Dalej postanawiamy tu zostać. Nawet nie wiem co pisać, słów brak, zdjęcia mówią same za siebie. Porzucało nas na morskich falach, widzieliśmy rybki i całkiem spore ryby, piasek w kąpielówkach był. Już sama łódka dostarczyła nam sporo wrażeń, a potem jeszcze snorkling i piękne rafy.

Dziś miałem też to samo uczucie co rok temu w Taman Negara w Malezji, tyle wrażeń, emocji i przygód, że można by już wracać, a przed nami jeszcze półtora tygodnia. Ach jak cudownie.

Krzys
Krzys - 2011-03-15 05:25
...a jakby tak "cos dla pan" i "cos dla panow" bylo w calosci :-)

Brzooziu
Brzooziu - 2011-03-15 09:14
Kolor wody zabija !!!
Cytujac wioslowego z Taman Negara: : "Kukizy, NOW RELAX !!!" ;-)

Monik
Monik - 2011-03-15 10:12
Uczcijmy Miśka minutą ciszy! ale co tam jak się topić to tylko w takiej wodzie! buziaki:)

Ironandy
Ironandy - 2011-03-20 23:29
Ta wielka fala i to że Żółty, to jakby takie odniesienie do Japonii i tego co tam po niej się przelało?

qkiss1

Ania i Paweł